alukianowska

Fashion

👩🏼‍💻Influencer 👻snapchat : alukianowska 📍Poland 💌 alukianowska1@gmail.com or DM📥

739 views Instablog

Instamedias

alukianowska
15 views
Instamedias

👱🏻‍♀️

Tue, 6 Nov 2018, 16:08

alukianowska
23 views
Instamedias

🌅kozaczki @

Sat, 27 Oct 2018, 21:41

alukianowska
28 views
Instamedias

same perełki od @ @got2b 💕 jakie macie opinie na temat ich kosmetyków?

#schwarzkopf #got2b #mebyme

Sat, 27 Oct 2018, 16:04

alukianowska
18 views
Instamedias

🙋🏻‍♀️

#curlyhair

Thu, 25 Oct 2018, 11:33

alukianowska
19 views
Instamedias

płaszczyk od @zoiopl 🍁 na hasło: lukianowska18 10% rabatu na ubrania przy zakupie o wartości 100 zł 💸

#zoiopl #zoiogirl

Tue, 23 Oct 2018, 12:49

alukianowska
16 views
Instamedias

złota jesień🍂🍁 @

Sat, 20 Oct 2018, 11:58

alukianowska
21 views
Instamedias

botki od @ 🖤na hasło ALUKIANOWSKA20 zniżka!

Fri, 19 Oct 2018, 19:44

alukianowska
20 views
Instamedias

👩🏻

Tue, 16 Oct 2018, 20:43

alukianowska
22 views
Instamedias

🍂🍁 kozaczki od @ ❤️

#autumn

Sat, 13 Oct 2018, 11:33

alukianowska
23 views
Instamedias

💁🏻‍♀️

#polishgirl

Sat, 29 Sep 2018, 22:23

alukianowska
17 views
Instamedias

🙋🏻‍♀️

Thu, 20 Sep 2018, 21:29

alukianowska
32 views
Instamedias

Naturalny i delikatnie podkreślający urodę makijaż tylko z kosmetykami od @oriflamepoland Moje serce skradł balsam do ust pachnący mamba truskawkowa 🍓❤️ a Wy jakie macie zdanie na temat ich kosmetyków? Dajcie znać w komentarzach!

#pieknatakjakchce #oriflamepoland

Fri, 7 Sep 2018, 17:51

The content of the site is protected by Polish and international copyright laws.
All rights to the content of the Site are reserved to their authors.
Using the Website means acceptance of regulations and rivacy policy.

Made in Poland

Copyright © 2019 promujbloga.pl
All rights reserved.