Chwile Motyle Fotografia

Lifestyle

Blog początkującej fotografki, w postach zdjęcia z najnowszych sesji zdjęciowych.

Articles

Pierwsze ciepłe dni

Pierwsze ciepłe dni

Czytaj więcej »

Sat, 1 Apr 2017, 23:07

Prywata :) Fotoreportaż z ferii w Ustce

Prywata :) Fotoreportaż z ferii w Ustce

Tak było tej zimy w Ustce. Pogoda piękniejsza niż w lato... tylko temperatura nie ta. :) Czytaj więcej »

Wed, 1 Mar 2017, 21:54

Walentynkowo

Walentynkowo

Czytaj więcej »

Sat, 11 Feb 2017, 11:47

Kopciuszek

Kopciuszek

Czytaj więcej »

Mon, 30 Jan 2017, 21:09

W oczekiwaniu na lato :)

W oczekiwaniu na lato :)

Z Ogrodu botanicznego w Lublinie. Lipiec 2016. Zimo, odpuść... :)

Fri, 27 Jan 2017, 22:26

Wieżyczka na zimowym polu

Wieżyczka na zimowym polu

Drodzy! Poszukuję ciekawych miejsc w takim klimacie. Jeśli ktoś mógłby coś polecić, będę niezmiernie wdzięczna :) Zdjęcie z grud...

Sat, 14 Jan 2017, 19:51

Sesja z Niną

Sesja z Niną

Mamy to! Pierwsza sesja w moim mini-studio bardzo udana! 07 stycznia gościłam u siebie przesympatyczną Ninę. Przez 2 godziny nap...

Sun, 8 Jan 2017, 18:35

Mrok Katedry

Mrok Katedry

Dwukrotnie miałam okazję oglądać na żywo Katedrę św. Wita, Wacława i Wojciecha w czeskiej Pradze. Niesamowita budowla, wywarła n...

Wed, 4 Jan 2017, 20:00

Low key

Low key

Tak wyglądają efekty testowania świeżego oświetlenia do domowego mini-studio :)

Tue, 3 Jan 2017, 22:15

Uśmiech

Uśmiech

Po raz kolejny, przepiękna Natalia w ujęciu czarno-białym... :)

Tue, 27 Dec 2016, 12:05

Nieziemskie spojrzenie

Nieziemskie spojrzenie

Piękne oczy wspaniałej Natalii! Nieziemskie spojrzenie, prawda? Kolejne zdjęcie z kwietnia 2016, Park Skaryszewski w Warszawie.

Tue, 13 Dec 2016, 19:11

Niczym Hollywood

Niczym Hollywood

Patrtiotycznie, na niewielkiej górce w Parku, niczym w Hollywood, mamy własny napis "Bródno". Elegancki Łukasz, wrzesi...

Mon, 12 Dec 2016, 22:53

The content of the site is protected by Polish and international copyright laws.
All rights to the content of the Site are reserved to their authors.
Using the Website means acceptance of regulations and rivacy policy.

Made in Poland

Copyright © 2021 promujbloga.pl
All rights reserved.