Karolina Kanoshi

Lifestyle

Serdecznie zapraszam do komentowania i śledzenia mojego bloga :)

210 views

Articles

Zakupy z Rosegal
6 views
Article

Zakupy z Rosegal

Ostatnio w moje ręce wpadły kolejne nowości od Rosegal, ponieważ zaczyna się już powoli sezon wiosenny na swój balkon zamówiłam ...

Wed, 13 Feb 2019, 20:25

Dresslily
7 views
Article

Dresslily

For some time I have been interested in the story which Dresslily is. Beautiful clothes, wonderful accessories and very interest...

Thu, 24 Jan 2019, 23:57

Adidas
16 views
Article

Adidas

Hoodie: Adidas Trousers: Zara Shoes: Nike

Sun, 9 Dec 2018, 10:47

Denim Jacket
19 views
Article

Denim Jacket

Jacket - Rosegal Hoodie - Adidas Trousers- H&M Shoes- Nike

Wed, 21 Nov 2018, 11:38

Gucci
20 views
Article

Gucci

Sweater- Gucci Dress- H&M Shoes- Deichmann

Sun, 18 Nov 2018, 13:01

Happy
16 views
Article

Happy

Jacket: Bench T-shirt: Sinsay Trousers: H&M Shoes: Nike

Sun, 11 Nov 2018, 21:54

Autumn
17 views
Article

Autumn

Jacket: Zaful T-shirt: Reserved Trousers: Zara  Shoes: Deichmann

Sun, 4 Nov 2018, 10:05

Wyprzedaż z okazji Halloween z Rosegal
22 views
Article

Wyprzedaż z okazji Halloween z Rosegal

Hej wszystkim ponownie na moim blogu, wielki krokami zbliża się Halloween, dzień za którym najbardziej wyczekują dzieci. Przebra...

Wed, 17 Oct 2018, 16:22

Podróże
21 views
Article

Podróże

T-shirt: H&M Spodnie: Rosegal Buty: Deichmann

Sun, 2 Sep 2018, 09:32

Graffiti
20 views
Article

Graffiti

T-shirt: SinsaySpodenki: RosegalButy- Nike

Sun, 12 Aug 2018, 09:56

Motocykle moją pasją
23 views
Article

Motocykle moją pasją

Każdy z nas ma jakąś pasje, hobby. Dla jednych jest to taniec, dla kolejnych śpiewanie, piłka nożna, a moje serce skradły motocy...

Sun, 5 Aug 2018, 12:51

Jestem Kanoshi !
23 views
Article

Jestem Kanoshi !

Cześć, jestem Kanoshi, a dokładnie Karolina, ale lubię przedstawiać się tym pseudonimem. Interesuje się tematyką beauty, technol...

Sun, 29 Jul 2018, 20:30

The content of the site is protected by Polish and international copyright laws.
All rights to the content of the Site are reserved to their authors.
Using the Website means acceptance of regulations and rivacy policy.

Made in Poland

Copyright © 2019 promujbloga.pl
All rights reserved.