Keycath

Fashion

Córka i mama, prowadzimy bloga. Isabell studiuje i przy okazji w wolnym czasie bawi się chętnie modą, tworząc różne stylizacje w poszukiwaniu własnego stylu. Kasia, to dojrzała kobieta, szyje, projektuje, zakupoholiczka, w ciągłej podróży z wielkopolski do Hamburga. Jej stylizacje to mix stylów.

Articles

Chabrowy

Chabrowy

Witam Was serdecznie. W tą naszą Polską Złotą Jesień. Torebeczka, o której Wam wspominałam na insta story, jest idealnym dodatk...

Mon, 24 Sep 2018, 21:31

Moja pielęgnacja włosów

Moja pielęgnacja włosów

W tym poście chciałbym pokazać produkty które mi sprawdziły się świetnie, poprawiły stan moich włosów, przyśpieszyły ich porost,...

Thu, 1 Mar 2018, 11:13

Biolage R.A.W.

Biolage R.A.W.

Chciałabym podzielić się z Wami swoimi odczuciami po rytuale pielęgnacyjnym dla moich włosów z BIOLAGE R.A.W., który miałam przy...

Mon, 20 Nov 2017, 21:32

Kratka,krateczka...

Kratka,krateczka...

 jacket - DIY mini skirt - Stradivarius top - H&M boots - Aliexpress Milego dnia :) Kasia

Fri, 3 Nov 2017, 12:13

dym

dym

Od kiedy pamiętam, byłam zakochana w zdjęciach z racami dymnymi. Jakiś czas temu postanowiłam zrealizować swoje marzenie i taki ...

Fri, 20 Oct 2017, 15:55

Total black look

Total black look

Lacquer autumn jacket

Wed, 11 Oct 2017, 12:43

Big sweater

Big sweater

Fri, 6 Oct 2017, 00:00

Total red

Total red

Sat, 30 Sep 2017, 13:00

Szyć czy nie szyć?

Szyć czy nie szyć?

Witam Was moi kochani, dzisiaj trochę tutaj posmęcę...ponieważ obiecałam to jednej czytelniczce że odpowiem na jej komentar...

Wed, 27 Sep 2017, 00:22

White Hamburg

White Hamburg

Witam, u mnie jeszcze letnia stylizacja z sesji w Hamburgu. Niestety dużymi krokami przybywa do nas jesień, jak u Was wyglądają ...

Wed, 13 Sep 2017, 10:46

Red dress...

Red dress...

Sun, 10 Sep 2017, 14:47

Gucci

Gucci

Witam wszystkich. :)  W tym sezonie wiosna/lato 2017 bardzo modne są T-shirt z dużym logotypem. A także jeansowe spó...

Wed, 30 Aug 2017, 11:01

Long dress

Long dress

Sat, 12 Aug 2017, 14:50

Flowery shorts

Flowery shorts

Mon, 7 Aug 2017, 21:46

Pink pants 😊

Pink pants 😊

Mon, 24 Jul 2017, 14:42

Trenchcoat

Trenchcoat

Fri, 14 Jul 2017, 17:56

Feeling a little BLUE

Feeling a little BLUE

"Twoje życie jest w Twoich rękach. Bez względu na to, kim jesteś i co się wydarzyło w Twoim życiu, możesz zacząć świadomie ...

Tue, 13 Jun 2017, 20:28

Oberhafenbrucke

Oberhafenbrucke

Sun, 11 Jun 2017, 20:44

The content of the site is protected by Polish and international copyright laws.
All rights to the content of the Site are reserved to their authors.
Using the Website means acceptance of regulations and rivacy policy.

Made in Poland

Copyright © 2020 promujbloga.pl
All rights reserved.