pinnvip

Others

19, photographer and blogger 📷 snap: xpiin 👻

1569 views Instablog

Instamedias

pinnvip
1 view
Instamedias

Hello 💁🏼‍♀️

#spring

Wed, 10 Apr 2019, 14:51

pinnvip
4 views
Instamedias

Ja z moim psiakiem ćwiczę, a Ty? 💖🐶 Ps. Na blogu pojawił się post na temat jogi. Zapraszam 😊 Link w bio

#yoga #namaste

Thu, 4 Apr 2019, 23:05

pinnvip
2 views
Instamedias

Witaj wiosno 🌸

#nikon

Thu, 21 Mar 2019, 19:26

pinnvip
2 views
Instamedias

Fotograf czasem też jest modelem 🙈 💁🏼‍♀️

Tue, 5 Feb 2019, 19:04

pinnvip
4 views
Instamedias

Pokochałam ją po pierwszym treningu! ❤️🙏🧘🏼‍♀️🤸🏼‍♀️

#namaste #joga

Mon, 4 Feb 2019, 19:51

pinnvip
4 views
Instamedias

Stoję, pije i myśle, ale już chyba nic więcej nie wymyślę 🙈😂

#schooltime

Thu, 24 Jan 2019, 22:13

pinnvip
8 views
Instamedias

My favorite place 🥰🛏

#christmas #bedroom #room

Thu, 20 Dec 2018, 21:11

pinnvip
10 views
Instamedias

Kiedy przez rolety wpada do pokoju słońce, a Ty wykorzystujesz to do selfie 😂🙈

#polishgirl

Tue, 4 Dec 2018, 22:08

pinnvip
11 views
Instamedias

🤳🏻

Mon, 5 Nov 2018, 15:21

pinnvip
16 views
Instamedias

My little baby 😍❤️

#lazyday #bedroom #dog

Sun, 4 Nov 2018, 22:24

pinnvip
21 views
Instamedias

Efekt ciężkiej pracy @kinxon 💖💪

#halloweenmakeup #halloween

Sun, 28 Oct 2018, 22:46

pinnvip
8 views
Instamedias

Czasem mam marzenie ubrać spódniczkę, poczuć się „ładnie”, wiec wstaje i bez żadnej okazji ją ubieram. To co, że nigdzie nie wychodzę i jestem cały dzień w domu. Marzenia są po to by je spełniać, a takie malutkie działania mobilizują do spełnienia tych wi

Sun, 21 Oct 2018, 17:48

pinnvip
18 views
Instamedias

Love is in the air ❤️

#sisters #polishgirl #love #wedding

Sun, 7 Oct 2018, 19:51

pinnvip
18 views
Instamedias

Prawie 6k zdjęć na tel a ja nie mam co dodawać 🙈

#polishgirl #girl

Mon, 24 Sep 2018, 12:47

pinnvip
11 views
Instamedias

Najważniejsze świniaki 💖🐷🐽

Sat, 8 Sep 2018, 10:29

pinnvip
19 views
Instamedias

„najpiękniejszy dzień życia to ten dzisiaj w którym pójdę tak pójdę śmiejąc się wam w twarz”

#polishgirl #summer #germany #holiday #model

Mon, 3 Sep 2018, 23:50

pinnvip
18 views
Instamedias

Niemcy czy może Londyn? 🤔😂

Wed, 1 Aug 2018, 23:23

The content of the site is protected by Polish and international copyright laws.
All rights to the content of the Site are reserved to their authors.
Using the Website means acceptance of regulations and rivacy policy.

Made in Poland

Copyright © 2019 promujbloga.pl
All rights reserved.