SłowaCodzienne

Others

Blog został popełniony z chęci podzielenia się codziennymi myślami, zachowanymi w słowach związanych w krótkich zdaniach czy nieco dłuższych, prawie, wierszach...zapraszam do czytania i chwili zamyślenia.

Articles

"Pol Klakenbregenerbum"...

"Pol Klakenbregenerbum"...

W labiryncie bez ścian.  Jej uśmiech, Moim przewodnikiem. 

Thu, 12 Nov 2020, 18:36

Specjalnie nawilżone chusteczki...

Specjalnie nawilżone chusteczki...

Czyste blaty. Kuchnia, Pełna Jej radości.

Mon, 9 Nov 2020, 18:47

Kilka butelek wina i gra w kości... i dwa tysiące basenów...

Kilka butelek wina i gra w kości... i dwa tysiące basenów...

Coraz głębiej.Wpadam, W Jej wieczną teraźniejszość. 

Tue, 27 Oct 2020, 18:44

48 godzinna sytuacja z nieprzewidzianymi okolicznościami...

48 godzinna sytuacja z nieprzewidzianymi okolicznościami...

Wśród nocnych słów. Pomiedzy nami, Jej rumieniec.

Tue, 20 Oct 2020, 18:48

Dwie butelki z dreszczem przez ciało...

Dwie butelki z dreszczem przez ciało...

Przy stole ze wspomnieniami. Puste kieliszki, Jesienne maski. 

Mon, 12 Oct 2020, 17:44

Trzymałem za Nich w kciuki... ale...

Trzymałem za Nich w kciuki... ale...

 Zgaszona miłość. Popiół, Rozwiany w pamięci.  Dla P. i Al. 

Tue, 22 Sep 2020, 23:09

Chora sytuacja...

Chora sytuacja...

Trzy sny pod rząd,Z Jej Uśmiechem. Choć od dawna niewiedzianym.

Sun, 20 Sep 2020, 18:56

Dziwne zachowanie...

Dziwne zachowanie...

 Smutna dziewczyna i rower. Jego kierownica, Większa od Jej ambicji. 

Thu, 10 Sep 2020, 16:30

Naciągana niedostępność...

Naciągana niedostępność...

Jej brak słów.Ogrodzenie,Bez zakazu wstępu.

Thu, 27 Aug 2020, 12:44

Kilka kroków w najgłębszej ciszy...

Kilka kroków w najgłębszej ciszy...

Przecenione nadzieje.Słowa,Pozostają bez zmian.

Mon, 24 Aug 2020, 18:59

Dziś nie przejeżdżałem na czerwonym świetle...

Dziś nie przejeżdżałem na czerwonym świetle...

Rowerowa medytacja.Szybkość rozwiewa myśli.Dziś jedna pozostała.

Mon, 10 Aug 2020, 21:21

Najgorsza jednostka czasu...?

Najgorsza jednostka czasu...?

- A ile to jest "zbyt długo"? - odpisała szybciej niż chciałem.-"Zbyt długo" to tyle, by w oczach spotkanej ...

Mon, 3 Aug 2020, 14:39

Pierwsze drugie urodziny...

Pierwsze drugie urodziny...

365 dni.Uderzeń serca,Które wygrało.Dla M. wiem, że upór mam po Tobie!

Thu, 23 Jul 2020, 00:09

Krótka nauka niewalczenia z czasem...

Krótka nauka niewalczenia z czasem...

Chwila poza wszystkim.Ulotna,Jak promień słońca w rzece.

Mon, 6 Jul 2020, 23:00

Oddech spokoju...

Oddech spokoju...

Leniwie,Być rzeką.W końcu nie trzeba słów.

Mon, 6 Jul 2020, 22:58

Taki dzień...

Taki dzień...

Spokój ducha.Wspomnienia,Ułożone w zrozumienie.

Tue, 23 Jun 2020, 15:47

Bezcenny uśmiech...

Bezcenny uśmiech...

Dzień matki raz w roku.Codziennie,Jej miłość. 

Sun, 24 May 2020, 20:25

"Eko" wiersz, który nie wygrał...

"Eko" wiersz, który nie wygrał...

Planeta.Ziemia.Góry, doliny, jeziora, rzeki, oceany, pustynie.Parki, skwery, ulice, dzielnice, miasta, państwa.Świat posegregowa...

Thu, 14 May 2020, 17:55

The content of the site is protected by Polish and international copyright laws.
All rights to the content of the Site are reserved to their authors.
Using the Website means acceptance of regulations and rivacy policy.

Made in Poland

Copyright © 2020 promujbloga.pl
All rights reserved.