Zajęcie nieruchomości bez księgi wieczystej

Fri, 11 Dec 2020, 13:11

Pytanie: Czy komornik może zająć nieruchomość która nie ma urządzonej księgi wieczystej? Wciąż takich nieruchomości a szczególnie spółdzielczych własnościowych mieszkań, jest sporo. Istnieje przepis art. 924 kpc który mówi, że komornik składa do sądu właśc...

Comments

Sign in to add a comment.

Options
Share

Blog

Doradca

Education

Blog poświęcony w przeważającej mierze zagadnieniom windykacji i egzekucji należności pieniężnych. Praktyczne porady dla wierzyc...

Blog

The content of the site is protected by Polish and international copyright laws.
All rights to the content of the Site are reserved to their authors.
Using the Website means acceptance of regulations and rivacy policy.

Made in Poland

Copyright © 2021 promujbloga.pl
All rights reserved.