Coraz częściej można znaleźć internetowe szkolenia stylizacji paznokci, a teraz nadszedł czas na pokazy. W niedzielę 1 lipca odbył się pierwszy tego typu pokaz zdobień i produktów on-line - Virtual Nails Show zorganizowany przez @slowianka_nails . Bardzo się cieszę i myślę, że taka forma ma wiele plusów. Dla mnie najważniejszą zaletą była przede wszystkim jakość i zbliżenia pokazywanych zdobień. Oglądałam transmisję na telewizorze (przyznam, że dosyć dużą część przegadałam z @karo__maluje). Na szczęście wykupiłam opcję z dodatkowymi 3 dniami odtwarzania, co też jest świetne, bo dzięki temu możemy obejrzeć zapis kilka razy i więcej zapamiętać. Najczęściej tego typu wydarzenia są w dużych miastach (co jest dosyć ), a dzięki nowoczesnej formie jeden pokaz może dotrzeć do stylistek z całej Polski oraz za granicą. Mam nadzieję, że więcej firm pójdzie w tym kierunku. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Co Wy o tym sądzicie? Uczestniczyłyście w tym pokazie Słowianki? A może jesteście zwolenniczkami tradycyjnych pokazów?

#szkolimysie #paznokcie #pokaz #slowianka #virtualnailsshow #szkolenie #natalialarina #hawaii #pokazmarki #virtualnails #slowiankanails #pokazslowianka #wzorkinapaznokcie

Thu, 26 Jul 2018, 16:23

Comments

Sign in to add a comment.

Options
Share

Stats

Instablog

paznokietka_monika

Beauty

Instablog o tematyce stylizacji paznokci Zdobienia Testy Swatche Współpraca: paznokietka.blog@gmail.com Bielawa (dolnośląskie)

Instablog

The content of the site is protected by Polish and international copyright laws.
All rights to the content of the Site are reserved to their authors.
Using the Website means acceptance of regulations and rivacy policy.

Made in Poland

Copyright © 2019 promujbloga.pl
All rights reserved.