Cześć!🤗 Dziś w końcu mogę podzielić się z Wami efektem zabiegu nitkowania brwi!🙈 Nitkowanie to metoda depilacji za pomocą odpowiednio skręconej 100% bawełnianej nici. Nić ta chwyta nawet bardzo cienkie i krótkie włosy usuwając je wraz z cebulkami, dzięki czemu efekt utrzymuje się przez dłuższy czas. Zawsze sama regulowałam brwi pęsetą, ale teraz wiem, że nitkowanie brwi jest efektywniejsze i o wiele bardziej długotrwałe. Mi efekt pięknych i wyregulowanych brwi trzymał się około miesiąca, co jest zadziwiające, bo pęsetą regulowałam brwi średnio raz na 2 tygodnie. Osobiście twierdzę też, że nitkowanie brwi jest znacznie mniej bolesne od depilacji za pomocą wosku lub pęsety, ponieważ nitka usuwa całe linie włosów, nie uszkadzając wierzchniej warstwy skóry. Ja swój zabieg miałam wykonywany w @nowbrowprofessionaleyestudio w Manufakturze w Łodzi. Atmosfera była super, a zabieg wykonywany przez Natalię bardzo przyjemny (po nitkowaniu, zawsze wykonywany jest masaż oraz makijaż brwi)!😍 Po lewej stronie macie zdjęcie mojej umalowanej (przeze mnie) brwi PRZED zabiegiem, a po prawej stronie zdjęcie umalowanej (przez Natalię) oraz nieumalowanej brwi PO zabiegu! Ja widzę ogromną różnicę!!! A Wy? Dajcie znać w komentarzu jak Wam się podoba metamorfoza moich brwi.❤️ A już za kilka dni pojawi się konkurs, który zorganizowaliśmy dla Was razem z @nowbrowprofessionaleyestudio , a do wygrania będzie zabieg nitkowania brwi (w Łodzi) oraz cień do brwi (którego recenzja będzie jutro).💕 . . .

#browsonpoint #browthreading #brwi #manufaktura #browstudio #lodz #brows #brow #threadingspecialist #nowbrow #threading #nitkowaniebrwi #threadingexpert #browsonfleek #threadingguru #nitkowanie #threadingqueen #threadingbrows #threadingeyebrows #eyebrowthreading

Thu, 22 Nov 2018, 20:12

Comments

Sign in to add a comment.

Options
Share

Stats

Instablog

buziakx3

Beauty

👩🏼Paulina 🥂19 yo 🇵🇱polish girl ✉️Collab: PAULINKA8837@wp.pl or DM💕 💸5% off @dodolashes use discount code „makeup_by_princessa”

Instablog

The content of the site is protected by Polish and international copyright laws.
All rights to the content of the Site are reserved to their authors.
Using the Website means acceptance of regulations and rivacy policy.

Made in Poland

Copyright © 2019 promujbloga.pl
All rights reserved.