W Czarny Piątek promocje bombardowały 💣 nas z każdej strony, ale ja byłam (prawie😉) grzeczna. Zakupy ograniczyłam do (prawie😉) minimum i uzupełniłam zapasy (prawie😉) wyłącznie najpotrzebniejsze rzeczy: pilniki z aba group, bloczki do matowienia płytki, patyczki drewniane, waciki bezpyłowe, wzorniki - możecie spodziewać się niedługo zimowych zdobień❄️, no i dochodzimy do tego lakier hybrydowy Makear 806, czyli piękne "płatkowe" złotko💕. Na próbę wzięłam też pilniko-polerkę i pilnik by Paulina Pastuszak. Bardzo lubię akcesoria aba group, jedyne co mi się nie spodobało to to, że w przypadku tych dwóch ostatnich musiałam kupić pilniki zapakowane w folię. Myślę, że to fajny dla klientek, a moje wiedzą, że pilnika używam tylko raz i duża część z nich na początku jest tym faktem zaskoczona. Trudno jest mówić o ekologii w przypadku stylizacji paznokci, w końcu sama "produkuję plastik" i kocham zabójczy brokat, ale chciałabym mieć możliwość wyboru.

#paznokciehybrydowe #pilnikauzywamtylkoraz #pilniki #blogerkakosmetyczna #czarnypiatek #eldahurt #zakupy #paznokcie #bezpiecznypakiet #trudnesprawy #pilnik #safetyfirst #abagroup #makear #stylizacjapaznokci

pią, 7 gru 2018, 18:10

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Opcje
Udostępnij

Statystyki

Instablog

paznokietka_monika

Uroda

Instablog o tematyce stylizacji paznokci Zdobienia Testy Swatche Współpraca: paznokietka.blog@gmail.com Bielawa (dolnośląskie)

Instablog

Zawartość serwisu chroniona jest polskim i międzynarodowym prawem autorskim.
Prawa do wszystkich treści zamieszczonych na stronach Serwisu zastrzeżone są na rzecz ich autorów.
Korzystanie z Serwisu oznacza akceptację regulaminu oraz polityki prywatności.

Made in Poland

Copyright © 2019 promujbloga.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone.