Wracam do Was po dłuższej przerwie. Dzisiaj napiszę kilka słów o pochłaniacz pyłu @ Od dawna szukałam dobrego pochłaniacza pyłu i po przeczytaniu kilku pozytywnych opinii, zdecydowałam się na markę Max4U. Transport z Rosji nie trwał długo, pochłaniacz jest bardzo dobrze zabezpieczony. Pierwszą rzeczą, którą zauważyłam była jakość wykonania. Konstrukcja jest solidna i stabilna, pochłaniacz prezentuje się porządnie i estetycznie. Wybrałam wersję nablatową z tapicerowaną podkładką, która jest wygodna dla klientki. Jej dłoń znajduje się wyżej, co dla mnie jest bardzo komfortowe i moim zdaniem ułatwia pracę. Unoszący się pył to coś, co zawsze irytowało mnie w stylizacji paznokci najbardziej i cieszę się, że to już przeszłość. Pochłaniacz wciąga cały pył, a biurko jest nareszcie czyste. Mam też wrażenie, że teraz pracuje mi się szybciej. Poziom głośności zależy od ustawionej prędkości. Nawet przy maksymalnych obrotach poziom hałasu nie jest wysoki i można normalnie prowadzić rozmowę.

#naildustcollector #hybrydy #max4u #manicure #salonkosmetyczny #paznokcie #pochlaniacz #max4upro #pochlaniaczpylu #stylizacjapaznokci

Fri, 3 Apr 2020, 18:02

Comments

Sign in to add a comment.

Options
Share

Stats

Instablog

paznokietka_monika

Beauty

Instablog o tematyce stylizacji paznokci Zdobienia Testy Swatche Współpraca: paznokietka.blog@gmail.com Bielawa (dolnośląskie)

Instablog

The content of the site is protected by Polish and international copyright laws.
All rights to the content of the Site are reserved to their authors.
Using the Website means acceptance of regulations and rivacy policy.

Made in Poland

Copyright © 2020 promujbloga.pl
All rights reserved.