Opublikuj artykuł i zgarnij szybkie 100 złotych na promocję

Opis kampanii

Chcesz zyskać 100 złotych na promocję swoich mediów i treści w serwisie promujbloga.pl, a dzięki temu pozyskać nowych czytelników, obserwujących i firmy do współpracy? Nic prostszego! Napisz i opublikuj na swoim blogu artykuł promocyjny, zachęcający Twoich czytelników do założenia swojego konta i dodania swoich mediów (blog, Instablog, kanał YouTube lub Fanpage) w serwisie promujbloga.pl, a następnie prześlij nam link do artykułu w swoim zgłoszeniu do tej Kampanii.

Zasady zgłoszeń

1. Napisz artykuł i opublikuj go w serwisie (możesz korzystać z materiałów z serwisu promujbloga.pl zawartych w sekcji “O serwisie”, “Zarabiaj z nami” lub skorzystać opisu ogólnego zawartego pod tym tekstem.
2. Prześlij zgłoszenie do kampanii w treści dodając bezpośredni link do opublikowanego wpisu.
3. Poczekaj na weryfikację i akceptację przez nas Twojego artykułu.
4. Ciesz się kwotą 100 zł na promocję swoich mediów i treści w naszym serwisie! :-)

Opis do wykorzystania:

Chcesz pozyskać nowych czytelników, obserwujących lub firmy do współpracy? Zaloguj się do serwisu promujbloga.pl i dodaj swojego bloga, Instabloga, kanał YouTube lub Fanpage! Twoje treści będą wyświetlane w serwisie promujbloga.pl, dzięki temu trafią do wszystkich jego użytkowników, a Ty zyskasz bezpłatną promocję, więcej czytelników i obserwujących, a także znacząco zwiększysz swoje szanse na współpracę komercyjną. Dodawaj najciekawsze media do obserwowanych i bądź na bieżąco z ich najnowszymi treściami. Odkrywaj nowe, interesujące serwisy i profile w swoich ulubionych kategoriach.

Zawartość serwisu chroniona jest polskim i międzynarodowym prawem autorskim.
Prawa do wszystkich treści zamieszczonych na stronach Serwisu zastrzeżone są na rzecz ich autorów.
Korzystanie z Serwisu oznacza akceptację regulaminu oraz polityki prywatności.

Made in Poland

Copyright © 2018 promujbloga.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone.