Odbierz swoje zdjęcia w kieszonkowym formacie!

Opis kampanii

Wydrukowane zdjęcia, to najlepsze zdjęcia, a jeszcze lepsze, kiedy są w rozmiarze kieszonkowym! Idealne do pokoju, biura, czy na prezent. Ty zamawiasz, my drukujemy i wysyłamy prosto do Ciebie - za darmo!

Szukamy do współpracy Influencerów działających w mediach społecznościowych. Mamy do rozdania pakiety PBprintów - pełne Waszych wyjątkowych zdjęć!

Więcej informacji o samych PBprintach znajdziesz pod adresem:
https://printy.promujbloga.pl

Zasady zgłoszeń

1. Do kampanii może zgłosić się każda osoba posiadająca przynajmniej jedno konto w mediach społecznościowych (Instagram, Fanpage, YouTube) lub bloga oraz aktywne konto w naszym serwisie.

2. Aby zwiększyć swoje szanse w kampanii, minimalna ilość użytkowników, którzy obserwują, odwiedzają lub subskrybują Twoje medium na którym umieścisz recenzję PBprintów, to odpowiednio: Instagram - 1000 obserwujących lub Fanpage - 1000 obserwujących lub YouTube - 1000 subskrybentów lub blog - 1000 UU.

3. Podczas wypełniania formularza zgłoszeniowego, niezbędne jest podanie linków do profili społecznościowych (jeżeli nie posiadasz ich dodanych w naszym serwisie) oraz poinformowanie nas na którym lub na których kontach lub blogu umieścisz recenzję PBprintów.

4. Skontaktujemy się z wybranymi Uczestnikami Kampanii. Wtedy poprosimy o złożenie zamówienia na PBprinty z wybranymi przez siebie zdjęciami, abyśmy mogli przystąpić do ich drukowania i wysyłki. Oczywiście wszystko dla Ciebie bezpłatnie.

Zawartość serwisu chroniona jest polskim i międzynarodowym prawem autorskim.
Prawa do wszystkich treści zamieszczonych na stronach Serwisu zastrzeżone są na rzecz ich autorów.
Korzystanie z Serwisu oznacza akceptację regulaminu oraz polityki prywatności.

Made in Poland

Copyright © 2018 promujbloga.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone.