Czy treści pobierane są do serwisu automatycznie?

Tak. Po aktywacji Twojego bloga treści pobierane są do naszego serwisu automatycznie co 30 minut.

Dlaczego przy moich artykułach nie wyświetlają się zdjęcia?

Powody mogą być dwa. Pierwszym z nich jest brak udostępnionego zdjęcia dla artykułów w kanale RSS Twojego bloga. Drugim z powodów może być jego zbyt mały rozmiar - nasz system pobiera tylko zdjęcia, których szerokość wynosi przynajmniej 420, a wysokość 240 pikseli. Jeżeli nie wiesz, co jest ostateczną przyczyną, skontaktuj się z nami - pomożemy.

Jak przebiega proces sprzedaży i zakupu licencji na artykuł?

Licencjodawca wybiera spośród swoich artykułów te, dla których umożliwia zakup licencji. Licencjobiorca wybiera interesujący go artykuł, zapoznaje się z informacjami na temat możliwych pól eksploatacji oraz kwocie zakupu licencji. Jeżeli Licencjobiorca jest zainteresowany zakupem licencji, wypełnia formularz w którym dokładnie opisuje gdzie (zgodnie z możliwymi polami eksploatacji) będzie wykorzystywał licencję. Po zatwierdzeniu formularza przez Licencjobiorcę generowana jest umowa licencji. Licencjobiorca może ją zatwierdzić lub odrzucić. W przypadku odrzucenia umowa jest usuwana i zakup licencji zostaje przerwany. Jeżeli natomiast Licencjobiorca zgadza się z warunkami i postanowieniami umowy licencyjnej wtedy na jego koncie blokowana jest odpowiednia ilość środków pieniężnych na jej zakup, a Licencjodawca otrzymuje informację, że na jego koncie czeka do zatwierdzenia nowa umowa licencji. Jeżeli Licencjodawca odrzuci jej warunki, wtedy umowa jest kasowana, zakup licencji zostaje anulowany, a środki zwrócone na konto Licencjobiorcy. Jeżeli Licencjodawca zaakceptuje warunki umowy, wtedy na jego konto przelewane są środki, które zostały zablokowane na koncie Licencjobiorcy, a umowa licencji staje się aktywna i możliwa do wykorzystania przez Licencjobiorcę.

Jak umożliwić licencjonowanie mojego artykułu?

Po wejściu na podstronę swojego bloga, pojawi się lista wszystkich Twoich artykułów. Pod każdym artykułem znajduje się specjalny, zielony przycisk Sprzedaż licencji. Po jego kliknięciu możesz ustalić cenę sprzedaży oraz pola eksploatacji licencji.

Nie znam adresu URL swojego kanału RSS, co zrobić?

Po wpisaniu adresu URL swojego serwisu w formularzu dodawania bloga, nasz system podpowie Ci Twój adres URL kanału RSS i automatycznie wypełni to pole. Jeżeli tak się nie stanie, gdyż np. w znacznikach meta Twojego bloga nie znajduje się taka informacja, skontaktujemy się z Tobą po dodaniu przez Ciebie bloga, aby rozwiązać ten problem.

Zawartość serwisu chroniona jest polskim i międzynarodowym prawem autorskim.
Prawa do wszystkich artykułów zamieszczonych na stronach Serwisu zastrzeżone są na rzecz ich autorów.
Korzystanie z Serwisu oznacza akceptację regulaminu oraz polityki prywatności.

Made in Poland

Copyright © 2017 promujbloga.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone.