Weź udział w Programie Partnerskim

Dołącz do naszego Programu Partnerskiego i zarabiaj dla siebie dodatkowe pieniądze do swojego portfela, które możesz przeznaczyć na zakup usług w serwisie, zyskując dodatkowych czytelników i firmy do współpracy. Udostępnij swój indywidualny link partnerski, gdzie tylko chcesz. Każda osoba, która dzięki niemu zarejestruje się w naszym serwisie oraz doda swojego bloga, który zostanie zaakceptowany, wpłynie na zwiększenie stanu Twojego portfela o 10,00 zł.

Twój link do Programu Partnerskiego

Zaloguj się, aby pobrać swój indywidualny link.

Oferuj swoje profesjonalne usługi

Dodaj ogłoszenie do działu Usługi i znajdź nowych zleceniodawców. Opisz swoje możliwości, umiejętności, przedstaw swoją ofertę, a następnie poczekaj na kontakt od osób zainteresowanych współpracą z Tobą.

Zarabiaj na publikacji artykułów

Najlepszym blogom będziemy proponować możliwość zamieszczania artykułów sponsorowanych oraz inne, płatne opcje współpracy. Wszystko dopasowane tematycznie pod Twój serwis, aby jak najskuteczniej dotrzeć do zainteresowanych odbiorców, a Twoim czytelnikom przedstawić treści i produkty, które ich również będą w stanie zainteresować.

Zarabiaj na sprzedaży licencji

Jeżeli chcesz zarabiać na swoim artykule, możesz umożliwić kupno innym - zweryfikowanym użytkownikom serwisu - niewyłącznej licencji na jego przedruk. Dzięki takiemu rozwiązaniu, inne osoby będą mogły zamieścić Twój artykuł w wybranym przez siebie miejscu, a Ty - zarabiając pieniądze - nadal zachowasz pełnię praw autorskich i majątkowych do artykułu, kontrolując jednocześnie, gdzie zostanie on opublikowany.

Zawartość serwisu chroniona jest polskim i międzynarodowym prawem autorskim.
Prawa do wszystkich artykułów zamieszczonych na stronach Serwisu zastrzeżone są na rzecz ich autorów.
Korzystanie z Serwisu oznacza akceptację regulaminu oraz polityki prywatności.

Made in Poland

Copyright © 2017 promujbloga.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone.