Zarabiaj na prowizji od sprzedanych gadżetów

Dodaj baner reklamowy do swojej strony lub wykorzystaj link afiliacyjny do zamieszczania w serwisach społecznościowych i zgarnij 15% prowizji od kwoty zakupu gadżetu, którego dokona użytkownik po klinięciu w Twój baner lub link.

Zarabiaj na założonych blogach, Instablogach, kanałach YouTube lub Fanpage

Udostępniaj wygenerowane specjalnie dla Ciebie linki afiliacyjne i zarabiaj dla siebie dodatkowe pieniądze do swojego portfela, które możesz przeznaczyć na zakup usług w promujbloga.pl. Każda osoba, która dzięki niemu zarejestruje się w serwisie i doda zaakceptowanego przez nas bloga, Instabloga, kanał YouTube lub Fanpage wpłynie na zwiększenie stanu Twojego portfela odpowienio o 4,00 zł, 2,00 zł, 3,00 zł i 3,00 zł.

Zarabiaj na publikacji materiałów

Najlepszym będziemy proponować możliwość zamieszczania materiałów sponsorowanych oraz inne, płatne opcje współpracy. Wszystko dopasowane tematycznie do Twojej działalności, aby jak najskuteczniej dotrzeć do zainteresowanych odbiorców, a Twoim użytkownikom przedstawić treści i produkty, które ich również będą w stanie zainteresować, podnosząc jednocześnie atrakcyjność Twojego contentu.

Zawartość serwisu chroniona jest polskim i międzynarodowym prawem autorskim.
Prawa do wszystkich treści zamieszczonych na stronach Serwisu zastrzeżone są na rzecz ich autorów.
Korzystanie z Serwisu oznacza akceptację regulaminu oraz polityki prywatności.

Made in Poland

Copyright © 2018 promujbloga.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone.