Ulubieńcy Stycznia i Lutego

śro, 8 mar 2017, 11:23

ROZWIŃ Hejeczka Misiaczki Wracam do Was po tygodniowej przerwie, która była spowodowana chorobą. Teraz jest już lepiej, chociaż gardło jeszcze troszkę dokucza, jednak tak tęskniłam, że postanowiłam nagrać nowy materiał. W tym video zobaczycie sporo pielęgnacji jak i kosmetyki kolorowe . Będzie sporo produktów luksusowych i oczywiście poniżej podaję Wam linki do wszystkich, wymienionych kosmetyków Sensai Cellular Performance, Lotion 2 https://www.douglas.pl/douglas/Piel%C4%99gnacja-Twarz-Piel%C4%99gnacja%20Anti-Aging-Sensai-Cellular-Performance-Basis_productbrand_812282.html?sourceRef=cgRdB0sil&productEntryPoint= Sensai Cellular Performance, Cream https://www.douglas.pl/douglas/Piel%C4%99gnacja-Twarz-Piel%C4%99gnacja%20Anti-Aging-Sensai-Cellular-Performance-Basis_productbrand_3000072985.html?sourceRef=cgRdB0sil&productEntryPoint= Sensai Cellular Performance, Eye Contour Balm https://www.douglas.pl/douglas/Piel%C4%99gnacja-Twarz-Piel%C4%99gnacja%20okolic%20oczu-Sensai-Sensai-Cellular-Performance-Eye-Contour-Balm_productbrand_3000076586.html?sourceRef=cgRdB0sil&productEntryPoint= Its Skin Aloe Relaxing Serum http://beautikon.com/aloe-relaxing-serum.html Its Skin Collagen Voluming Serum http://spradamakeup.blogspot.com/2017/03/recenzja-its-skin-collagen-voluming.html NYX Honey Dew Me Up http://spradamakeup.blogspot.com/2017/01/recenzja-nyx-honey-dew-me-up.html NYX HD Studio Photogenic Foundation nr 101 http://spradamakeup.blogspot.com/2017/02/recenzja-nyx-hd-studio-photogenic.html NYX Hydra Touch Foundation nr 01 http://www.nyxcosmetics-sklep.pl/pl_PL/twarz/pudry/hydra-touch-powder-foundation/NYX_229.html?cgid=powder Giorgio Armani Maestro Glow nr 2 https://www.douglas.pl/douglas/Makija%C5%BC-Twarz-Podk%C5%82ady-Giorgio-Armani-Cera-Maestro-Glow_productbrand_3000078484.html?sourceRef=8YL3yOd7K&productEntryPoint= E.L.F. HF Under Eye Setting Powder http://spradamakeup.blogspot.com/2016/11/recenzja-elf-hd-undereye-setting-powder.html Too Faced Sweet Peach http://www.sephora.pl/Makijaz/Palety-i-Zestawy/Oczy/Sweet-Peach-Paleta-cieni-do-oczu/P2514042 MAC Mineralize Skinfinish, Lightscapade http://spradamakeup.blogspot.com/2014/09/recenzja-mac-mineralize-skinfinish.html Becca Shimmering Skin Perfector Pressed, Opal http://spradamakeup.blogspot.com/2016/12/recenzja-becca-glow-on-go-shimmering.html Marc Jacobs Re(marc)able nr 3 young http://spradamakeup.blogspot.com/2016/11/recenzja-marc-jacobs-remarcable.html MAC False Lashes Maximizer http://www.maccosmetics.pl/product/shaded/15808/37603/False-Lashes-Maximizer/index.tmpl Urban Decay Perversion mascara http://www.sephora.pl/Makijaz/Oczy/Mascary/Perversion-Tusz-do-rzes/P1911008 Dzięki za oglądanie, subki, lajki i komenty! Widzimy się w tym tygodniu, buziaki Muzyka: YouTube Audio Library: Topher Mohr and Alexa Elena - Where_I_am_From

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Opcje
Udostępnij

Statystyki

Kanał YouTube

patrycja sprada

Uroda

Cześć! Na moim kanale znajdziesz wszystko, co związane ze światem urody - makijażem, charakteryzacją, kosmetykami a wszystko to ...

Kanał YouTube

Zawartość serwisu chroniona jest polskim i międzynarodowym prawem autorskim.
Prawa do wszystkich treści zamieszczonych na stronach Serwisu zastrzeżone są na rzecz ich autorów.
Korzystanie z Serwisu oznacza akceptację regulaminu oraz polityki prywatności.

Made in Poland

Copyright © 2018 promujbloga.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone.