Makijaż 50 Shades Darker

Tue, 14 Feb 2017, 15:15

ROZWIŃ Hejeczka Makijaż, jak nie trudno odgadnąć jest inspiracją filmem o przygodach Greya a konkretnie najnowszej części filmu. Dla większości z Was pewnie zbyt ciemny i mroczny jako całość ale pamiętajcie, że z ust możecie zrezygnować. Look drapieżny, nie dla każdego ale warto obejrzeć materiał, gdyż pokazuję w nim nowe kosmetyki oraz kombinacje takie, dzięki którym Wasz makijaż przetrwa całą noc. W filmie użyłam NYX Honey Dew Me Up + Delawell Olejek awokado (jako baza) http://spradamakeup.blogspot.com/2017/01/recenzja-nyx-honey-dew-me-up.html http://spradamakeup.blogspot.com/2015/03/recenzja-delawell-avocado-oil-100.html Kat von D Lock-it Concealer nr L7 Warm http://spradamakeup.blogspot.com/2016/10/recenzja-kat-von-d-lock-it-concealer.html NYX Hd Studio Photogenic Foundation nr 101 Eveline Art Scenic nr 04 light http://spradamakeup.blogspot.com/2014/04/recenzja-eveline-art-scenic.html NYX Hydra Touch Powder Foundation nr 01 Kat von D ock-it Settind Powder, translucent http://spradamakeup.blogspot.com/2016/10/recenzja-kat-von-d-beauty-lock-it.html Giorgio Armani Micro-fil Loose Powder nr 02 http://spradamakeup.blogspot.com/2014/11/recenzja-giorgio-armani-micro-fil-loose.html Giorgio Armani bronzer nr 600 http://spradamakeup.blogspot.com/2016/11/recenzja-giorgio-armani-sheer-bronzer.html NYX Ombre blush nr 04 Mauve Me http://spradamakeup.blogspot.com/2017/02/recenzja-nyx-ombre-blush-nr-04-mauve-me.html MAC Mineralize Skinfinish, Lightscapade http://spradamakeup.blogspot.com/2014/09/recenzja-mac-mineralize-skinfinish.html Inglot Duraline http://spradamakeup.blogspot.com/2014/03/inglot-duraline-jak-go-maksymalnie.html Inglot AMC eyeliner nr 76 http://spradamakeup.blogspot.com/2014/06/recenzja-inglot-amc-konturowka-w-zelu.html Smashbox Photo Matte Eyes Zoeva Smoky http://spradamakeup.blogspot.com/2015/02/recenzja-zoeva-smoky.html Nabla, Selfish Freedom Eyebrow Pomade, Medium brown http://spradamakeup.blogspot.com/2016/01/recenzja-freedom-eyebrow-pomade-medium.html MAC False Lashes Maximizer Maybelline Lash Sensational Lucious, black Maybelline Lash Sensational, black Makeup Revolution Lip Amplification, Limitless Gąbeczka firmy Killys Dzięki za oglądanie, za subki, lajki, komentarze i pamiętajcie, że jestem też tutaj: Blog spradamakeup.blogspot.com Instagram https://www.instagram.com/spradamakeup/ FP https://www.facebook.com/spradamakeup Do zobaczenia Muzyka: Song: Halcyon & Starlyte - Escape With Me (feat. Charlotte Haining) [NCS Release] Music provided by NCS: https://youtu.be/q1nE5M9EkgI Download: http://NCS.lnk.to/EscapeWithMe Artists: Halcyon, Starlyte and Charlotte Haining

Comments

Sign in to add a comment.

Options
Share

Stats

YouTube channel

patrycja sprada

Beauty

Cześć! Na moim kanale znajdziesz wszystko, co związane ze światem urody - makijażem, charakteryzacją, kosmetykami a wszystko to ...

YouTube channel

The content of the site is protected by Polish and international copyright laws.
All rights to the content of the Site are reserved to their authors.
Using the Website means acceptance of regulations and rivacy policy.

Made in Poland

Copyright © 2019 promujbloga.pl
All rights reserved.