Makijaż 50 Shades Darker

wto, 14 lut 2017, 15:15

ROZWIŃ Hejeczka Makijaż, jak nie trudno odgadnąć jest inspiracją filmem o przygodach Greya a konkretnie najnowszej części filmu. Dla większości z Was pewnie zbyt ciemny i mroczny jako całość ale pamiętajcie, że z ust możecie zrezygnować. Look drapieżny, nie dla każdego ale warto obejrzeć materiał, gdyż pokazuję w nim nowe kosmetyki oraz kombinacje takie, dzięki którym Wasz makijaż przetrwa całą noc. W filmie użyłam NYX Honey Dew Me Up + Delawell Olejek awokado (jako baza) http://spradamakeup.blogspot.com/2017/01/recenzja-nyx-honey-dew-me-up.html http://spradamakeup.blogspot.com/2015/03/recenzja-delawell-avocado-oil-100.html Kat von D Lock-it Concealer nr L7 Warm http://spradamakeup.blogspot.com/2016/10/recenzja-kat-von-d-lock-it-concealer.html NYX Hd Studio Photogenic Foundation nr 101 Eveline Art Scenic nr 04 light http://spradamakeup.blogspot.com/2014/04/recenzja-eveline-art-scenic.html NYX Hydra Touch Powder Foundation nr 01 Kat von D ock-it Settind Powder, translucent http://spradamakeup.blogspot.com/2016/10/recenzja-kat-von-d-beauty-lock-it.html Giorgio Armani Micro-fil Loose Powder nr 02 http://spradamakeup.blogspot.com/2014/11/recenzja-giorgio-armani-micro-fil-loose.html Giorgio Armani bronzer nr 600 http://spradamakeup.blogspot.com/2016/11/recenzja-giorgio-armani-sheer-bronzer.html NYX Ombre blush nr 04 Mauve Me http://spradamakeup.blogspot.com/2017/02/recenzja-nyx-ombre-blush-nr-04-mauve-me.html MAC Mineralize Skinfinish, Lightscapade http://spradamakeup.blogspot.com/2014/09/recenzja-mac-mineralize-skinfinish.html Inglot Duraline http://spradamakeup.blogspot.com/2014/03/inglot-duraline-jak-go-maksymalnie.html Inglot AMC eyeliner nr 76 http://spradamakeup.blogspot.com/2014/06/recenzja-inglot-amc-konturowka-w-zelu.html Smashbox Photo Matte Eyes Zoeva Smoky http://spradamakeup.blogspot.com/2015/02/recenzja-zoeva-smoky.html Nabla, Selfish Freedom Eyebrow Pomade, Medium brown http://spradamakeup.blogspot.com/2016/01/recenzja-freedom-eyebrow-pomade-medium.html MAC False Lashes Maximizer Maybelline Lash Sensational Lucious, black Maybelline Lash Sensational, black Makeup Revolution Lip Amplification, Limitless Gąbeczka firmy Killys Dzięki za oglądanie, za subki, lajki, komentarze i pamiętajcie, że jestem też tutaj: Blog spradamakeup.blogspot.com Instagram https://www.instagram.com/spradamakeup/ FP https://www.facebook.com/spradamakeup Do zobaczenia Muzyka: Song: Halcyon & Starlyte - Escape With Me (feat. Charlotte Haining) [NCS Release] Music provided by NCS: https://youtu.be/q1nE5M9EkgI Download: http://NCS.lnk.to/EscapeWithMe Artists: Halcyon, Starlyte and Charlotte Haining

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Opcje
Udostępnij

Statystyki

Kanał YouTube

patrycja sprada

Uroda

Cześć! Na moim kanale znajdziesz wszystko, co związane ze światem urody - makijażem, charakteryzacją, kosmetykami a wszystko to ...

Kanał YouTube

Zawartość serwisu chroniona jest polskim i międzynarodowym prawem autorskim.
Prawa do wszystkich treści zamieszczonych na stronach Serwisu zastrzeżone są na rzecz ich autorów.
Korzystanie z Serwisu oznacza akceptację regulaminu oraz polityki prywatności.

Made in Poland

Copyright © 2018 promujbloga.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone.