Prosty makijaż na Walentynki

Sat, 4 Feb 2017, 21:37

ROZWIŃ Hejka W tym video przedstawiłam Wam niezwykle prosty w wykonaniu makijaż, w którym użyłam kilku kosmetyków z listy TOP FAVES Mam nadzieję, że propozycja ta Wam się podoba ale od razu mówię, że to nie jedyny makijaż na Walentynki! Spodziewajcie się w przyszłym tygodniu kolejnego! Poniżej podaję listę kosmetyków według kolejności, jakiej pojawiły się w filmie: NYX Honey Dew Me Up + olejek awokado firmy Delawell http://spradamakeup.blogspot.com/2017/01/recenzja-nyx-honey-dew-me-up.html http://spradamakeup.blogspot.com/2015/03/recenzja-delawell-avocado-oil-100.html Marc Jacobs Re(marc)able Full Cover Concealer nr 3 young http://spradamakeup.blogspot.com/2016/11/recenzja-marc-jacobs-remarcable.html NYX HD Studio Photogenic Fundation nr 101 Eveline Art Scenic nr 04 light http://spradamakeup.blogspot.com/2014/04/recenzja-eveline-art-scenic.html Kat von D Lock-it Setting Powder, Translucent http://spradamakeup.blogspot.com/2016/10/recenzja-kat-von-d-beauty-lock-it.html Gąbeczka firmy Killys NYX Hydra Touch Powder Foundation nr 01 Giorgio Armani Micro-fil Loose Powder nr 02 http://spradamakeup.blogspot.com/2014/11/recenzja-giorgio-armani-micro-fil-loose.html Giorgio Armani bronzer nr 600 http://spradamakeup.blogspot.com/2016/11/recenzja-giorgio-armani-sheer-bronzer.html Giorgio Armani blush nr 502 Skin Makeup Revolution Vivid Baked Highlighter http://spradamakeup.blogspot.com/2014/09/recenzja-makeup-revolution-vivid-baked.html Lorac Pro 3 palette http://spradamakeup.blogspot.com/2017/01/recenzja-lorac-pro-palette-3.html Inglot Duraline http://spradamakeup.blogspot.com/2014/03/inglot-duraline-jak-go-maksymalnie.html Giorgio Armani Eyes to Kill nr 7 Sweet Fire NYX Prismatic Shadows, Frostbite MAC False Lashes Maximizer Maybelline Lash Sensational, black Freedom Eyebrow Pomade, Medium Brown http://spradamakeup.blogspot.com/2016/01/recenzja-freedom-eyebrow-pomade-medium.html Kat von D Everlasting Liquid Lipstick, Lovesick Dziękuję raz jeszcze za oglądanie, subki, lajki oraz komenty. Widzimy się wkrótce Przypominam Wam, że możecie mnie śledzić również na: Blogu: http://spradamakeup.blogspot.com/ FP: https://www.facebook.com/spradamakeup Insta: https://www.instagram.com/spradamakeup/ Muzyka: Distrion & Electro-Light - You And Me (feat. Kenekt) [NCS Release] Music provided by NCS: https://youtu.be/q1nE5M9EkgIhttps://www.youtube.com/watch?v=VoQcGrSYQXI Download: http://ncs.lnk.to/EscapeWithMe Artist: Distrion & Electro-Light

Comments

Sign in to add a comment.

Options
Share

Stats

YouTube channel

patrycja sprada

Beauty

Cześć! Na moim kanale znajdziesz wszystko, co związane ze światem urody - makijażem, charakteryzacją, kosmetykami a wszystko to ...

YouTube channel

The content of the site is protected by Polish and international copyright laws.
All rights to the content of the Site are reserved to their authors.
Using the Website means acceptance of regulations and rivacy policy.

Made in Poland

Copyright © 2019 promujbloga.pl
All rights reserved.