Makijaż na imprezę z Kat von D Metal Matte palette

nie, 1 sty 2017, 00:59

W tym makijażu użyłam: Marc Jacobs Genius Gel nr 26 Bisque Medium http://spradamakeup.blogspot.com/2016/12/recenzja-marc-jacobs-genius-gel-nr-26.html Giorgio Armani Micro-fil Loose Powder nr 02 http://spradamakeup.blogspot.com/2014/11/recenzja-giorgio-armani-micro-fil-loose.html Marc Jacobs Re(marc)able nr 3 young http://spradamakeup.blogspot.com/2016/11/recenzja-marc-jacobs-remarcable.html Eveline Art Scenic nr 04 light http://spradamakeup.blogspot.com/2014/04/recenzja-eveline-art-scenic.html ELF HD Undereye Setting Powder http://spradamakeup.blogspot.com/2016/11/recenzja-elf-hd-undereye-setting-powder.html Giorgio Armani bronzer nr 600 http://spradamakeup.blogspot.com/2016/11/recenzja-giorgio-armani-sheer-bronzer.html Giorgio Armani blush nr 502 Skin Becca Shimmering Skin Perfector, Opal http://spradamakeup.blogspot.com/2016/12/recenzja-becca-glow-on-go-shimmering.html Inglot Duraline http://spradamakeup.blogspot.com/2014/03/inglot-duraline-jak-go-maksymalnie.html NYX Jumbo Pencil, Milk Kat von D Metal Matte palette Nabla eyeshadow, Glasswork MAC False Lashes Maximizer Urban Decay Perversion mascara Freedom Eyebrow Pomade, Medium Brown http://spradamakeup.blogspot.com/2016/01/recenzja-freedom-eyebrow-pomade-medium.html Kat von D Everlasting Liquid Lipstick, Bow N Arrow Dziękuję za oglądanie, lajki, subki oraz komentarze. Śledźcie mnie również na: Blogu http://spradamakeup.blogspot.com/ FP https://www.facebook.com/spradamakeup Instagramie https://www.instagram.com/spradamakeup/ Muzyka: Killercats - Kaibu - NoCopyrightSounds https://www.youtube.com/watch?v=qLYmtdi-GzA

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Opcje
Udostępnij

Statystyki

Kanał YouTube

patrycja sprada

Uroda

Cześć! Na moim kanale znajdziesz wszystko, co związane ze światem urody - makijażem, charakteryzacją, kosmetykami a wszystko to ...

Kanał YouTube

Zawartość serwisu chroniona jest polskim i międzynarodowym prawem autorskim.
Prawa do wszystkich treści zamieszczonych na stronach Serwisu zastrzeżone są na rzecz ich autorów.
Korzystanie z Serwisu oznacza akceptację regulaminu oraz polityki prywatności.

Made in Poland

Copyright © 2018 promujbloga.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone.