Makijaż z limonką i koralem

pon, 8 maj 2017, 21:24

ROZWIŃ Hejka! Pogoda za oknem nas nie rozpieszcza, więc postanowiłam rozbudzić Was i nastroić pozytywnie wesołymi kolorami. Makijaż, który mogliście zobaczyć w filmie jest niezwykle prosty w wykonaniu! Wszystkie linki do kosmetyków oraz pędzli znajdziecie tutaj Delawell Olejek awokado http://spradamakeup.blogspot.com/2015/03/recenzja-delawell-avocado-oil-100.html MAC Waterweight foundation NC15 https://www.youtube.com/watch?v=19-mhNfuaOc Catrice Camouflage nr 020 http://spradamakeup.blogspot.com/2017/01/porownanie-catrice-liquid-vs-cream.html Eveline Art Scenic nr 04 http://spradamakeup.blogspot.com/2014/04/recenzja-eveline-art-scenic.html Sensai Loose Powder http://spradamakeup.blogspot.com/2017/03/recenzja-sensai-loose-powder-translucent.html La Prairie Cellular Treatment Loose Powder nr 01 Giorgio Armani bronzer nr 600 http://spradamakeup.blogspot.com/2016/11/recenzja-giorgio-armani-sheer-bronzer.html MAC Mineralize blush Dainty http://spradamakeup.blogspot.com/2014/03/recenzja-mac-mineralize-blush-dainty.html Wibo Star Shine Shimmers Kit http://spradamakeup.blogspot.com/2017/04/recenzja-wibo-star-shine-shimmers-kit.html Inglot Duraline http://spradamakeup.blogspot.com/2014/03/inglot-duraline-jak-go-maksymalnie.html Maybelline Color Tattoo nr 93 Smashbox Photo Matte Eyes palette Giorgio Armani Eyes to kill solo nr 17 i 23 http://spradamakeup.blogspot.com/2014/08/recenzja-giorgio-armani-eyes-to-kill.html MAC False Lashes Maximizer Urban Decay Perversion mascara Freedom Eyebrow Pomade, Medium brown http://spradamakeup.blogspot.com/2016/01/recenzja-freedom-eyebrow-pomade-medium.html MAC Cremesheen Glass, Stateky Shimmer Chińskie pędzle jednorożca i tęczowe ombre https://www.youtube.com/watch?v=QZGglKP2oTk Dzięki Kochani za oglądanie, komentarze, subki i lajki! Widzimy się niebawem Muzyka Song: Elektronomia & JJD - Free [NCS Release] Music provided by NoCopyrightSounds. Video: https://youtu.be/9Va88Kt0NN0

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Opcje
Udostępnij

Statystyki

Kanał YouTube

patrycja sprada

Uroda

Cześć! Na moim kanale znajdziesz wszystko, co związane ze światem urody - makijażem, charakteryzacją, kosmetykami a wszystko to ...

Kanał YouTube

Zawartość serwisu chroniona jest polskim i międzynarodowym prawem autorskim.
Prawa do wszystkich treści zamieszczonych na stronach Serwisu zastrzeżone są na rzecz ich autorów.
Korzystanie z Serwisu oznacza akceptację regulaminu oraz polityki prywatności.

Made in Poland

Copyright © 2018 promujbloga.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone.