Makijaż z limonką i koralem

Mon, 8 May 2017, 21:24

ROZWIŃ Hejka! Pogoda za oknem nas nie rozpieszcza, więc postanowiłam rozbudzić Was i nastroić pozytywnie wesołymi kolorami. Makijaż, który mogliście zobaczyć w filmie jest niezwykle prosty w wykonaniu! Wszystkie linki do kosmetyków oraz pędzli znajdziecie tutaj Delawell Olejek awokado http://spradamakeup.blogspot.com/2015/03/recenzja-delawell-avocado-oil-100.html MAC Waterweight foundation NC15 https://www.youtube.com/watch?v=19-mhNfuaOc Catrice Camouflage nr 020 http://spradamakeup.blogspot.com/2017/01/porownanie-catrice-liquid-vs-cream.html Eveline Art Scenic nr 04 http://spradamakeup.blogspot.com/2014/04/recenzja-eveline-art-scenic.html Sensai Loose Powder http://spradamakeup.blogspot.com/2017/03/recenzja-sensai-loose-powder-translucent.html La Prairie Cellular Treatment Loose Powder nr 01 Giorgio Armani bronzer nr 600 http://spradamakeup.blogspot.com/2016/11/recenzja-giorgio-armani-sheer-bronzer.html MAC Mineralize blush Dainty http://spradamakeup.blogspot.com/2014/03/recenzja-mac-mineralize-blush-dainty.html Wibo Star Shine Shimmers Kit http://spradamakeup.blogspot.com/2017/04/recenzja-wibo-star-shine-shimmers-kit.html Inglot Duraline http://spradamakeup.blogspot.com/2014/03/inglot-duraline-jak-go-maksymalnie.html Maybelline Color Tattoo nr 93 Smashbox Photo Matte Eyes palette Giorgio Armani Eyes to kill solo nr 17 i 23 http://spradamakeup.blogspot.com/2014/08/recenzja-giorgio-armani-eyes-to-kill.html MAC False Lashes Maximizer Urban Decay Perversion mascara Freedom Eyebrow Pomade, Medium brown http://spradamakeup.blogspot.com/2016/01/recenzja-freedom-eyebrow-pomade-medium.html MAC Cremesheen Glass, Stateky Shimmer Chińskie pędzle jednorożca i tęczowe ombre https://www.youtube.com/watch?v=QZGglKP2oTk Dzięki Kochani za oglądanie, komentarze, subki i lajki! Widzimy się niebawem Muzyka Song: Elektronomia & JJD - Free [NCS Release] Music provided by NoCopyrightSounds. Video: https://youtu.be/9Va88Kt0NN0

Comments

Sign in to add a comment.

Options
Share

Stats

YouTube channel

.

Beauty

.

YouTube channel

The content of the site is protected by Polish and international copyright laws.
All rights to the content of the Site are reserved to their authors.
Using the Website means acceptance of regulations and rivacy policy.

Made in Poland

Copyright © 2020 promujbloga.pl
All rights reserved.